Bonameda – į inovacijų taikymą sveikatos sektoriuje orientuota įmonė, kuri diegia modernius ir kokybiškus medicinos sprendimus, gerinančius medikų darbo ir pacientų gyvenimo kokybę Baltijos šalyse.

Bendradarbiaujame su lyderiaujančiais medicinos priemonių gamintojais iš viso pasaulio, kad savo klientams užtikrintume efektyviausias, geriausiai poreikius atitinkančias ir visai sveikatos priežiūros sistemai didelę pridėtinę vertę turinčias medicinos priemones. Nuolatos tobuliname savo darbuotojų įgūdžius ir keliame jų kvalifikaciją, todėl mūsų komanda suteikia profesionalų aptarnavimą ir užtikrina nepriekaištingą klinikinį gydytojų palaikymą.

Nuo pat įkūrimo pradžios vadovaujamės pagrindinėmis vertybėmis, kurios yra mūsų veiklos pagrindas ir integruota verslo dalis – klientai, profesionalumas, ilgalaikių tikslų siekimas, atsakomybė, inovatyvumas, atvirumas bei pagarba kolegoms, klientams, partneriams ir aplinkai.

Įkvėpti senaisiais LDK laikais gyvenusios Didžiosios Lietuvos kunigaikštienės Bonos Sforzos, pasaulietiškumu garsėjusios asmenybės, kurios laikmetį pranokstančios idėjos į Lietuvą atnešė daug naujovių, bei sparčiai tobulėjančios medicinos, Baltijos šalyse siekiame tiekti tik kokybiškus, inovatyvius medicinos sprendimus. Taigi BONAMEDA pavadinimas bei šūkis INOVATYVŪS MEDICINOS SPRENDIMAI tiesiogiai atspindi pagrindinę mūsų veiklos kryptį.

Mūsų partneriai – pasaulyje itin vertinami ir gerai žinomi medicininės įrangos bei priemonių gamintojai, kurie kelia itin aukštus kokybės ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Įmonėje įdiegėme integruotas kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas, atitinkančias tarptautinius ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartus. Sėkmingai įgyvendiname visas procedūras, kurios padeda efektyviau valdyti tiekimo operacijas bei įmonės procesus, ypatingą dėmesį skiriame racionaliam išteklių panaudojimui ir imamės visų reikiamų taršos prevencijos priemonių. Taip pat įsipareigojame periodiškai tikrinti, gerinti ir tinkamai vykdyti nustatytas kokybės ir aplinkos apsaugos politikas. Ši sistema mums padeda veiksmingai planuoti, kurti, prižiūrėti, analizuoti ir gerinti organizacijoje vykdomą veiklą.

Misija

Kartu su profesionalia ir į ilgalaikius tikslus orientuota komanda siūlome naujas bei pažangias medicinos priemones, kuriančias pridėtinę vertę ne tik mūsų klientams, bet ir visai medicinos priežiūros sistemai.

Vizija

Tiekdami didelę pridėtinę vertę turinčias medicinos priemones ir užtikrindami nepriekaištingą klinikinį gydytojų palaikymą, siekiame tapti lyderiu, kuris siūlo inovatyvius medicinos sprendimus, gerinančius medikų darbo ir pacientų gyvenimo kokybę Baltijos šalyse.

Vertybės

Svarbiausia – klientas, Profesionalumas, Ilgalaikių tikslų siekimas, Atsakomybė, Inovatyvumas bei Atvirumas

Mes specializuojamės šiose srityse

AORTOS INTERVENCIJOS

ŠIRDIES CHIRURGIJA

INTERVENCINĖ KARDIOLOGIJA

INTERVENCINĖ RADIOLOGIJA

NEURO INTERVENCIJOS

PERIFERINĖS INTERVENCIJOS

KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGIJA

BENDROJI CHIRURGIJA

JĖGOS INSTRUMENTAI

ARTROSKOPIJA

ORTOPEDIJA

TRAUMATOLOGIJA