Artroskopija, Jėgos instrumentai, Ortopedija, Traumatologija

Efektyvesnis ir greitesnis operacinės valymas – trumpesni laiko tarpai tarp operacijų!

Įvairios Arthrex chirurginės priemonės palengvina skysčių sugėrimą nuo grindų operacijų metu. Arthrex kilimėliai, paklotai ir kitos priemonės – tai patogus ir praktiškas valymo būdas, kuris turi šiuos privalumus:

Arthrex siūlo platų chirurginių kilimėlių ir priemonių pasirinkimą, kad būtų užtikrinama savalaikė švara operacinėje. Platus produktų asortimentas leis lengvai ir paprastai palaikyti švarą.

Vienkartinis antimikrobinis siurbiamasis Suctioner kilimėlis jungiasi prie skysčių surinkimo talpos ir siurblio.

Operacijos metu chirurgas gali stovėti ant kilimėlio ir tuo pat metu, kada vykdomas skysčių siurbimas. Suctioner danga yra neslidi, todėl užtikrina saugumą iš švarą.

Ant EcoSuctioner kilimėlio operacijos metu gali stovėti du chirurgai. Minkštas, neslidus ir tyliai siurbiantis kilimėlis užtikrins švarą ir apsaugą ilgų operacijų metu.

Dri-Safe sugeriamieji paklotai sugeria skysčius ir neleidžia jiems išsilieti ant grindų. Šie paklotai pakeičia iki šiol naudojamas paklodes.

Dri-Safe sugeriamųjų paklotų linijoje yra ir neslystantis paklotas, kuris tvirtai laikosi, neslysta bei nesiglamžo, net ir esant drėgnoms grindims. Paklotai yra dviejų dydžių ir supakuoti po vieną.

EcoDri-Safe sugeriamieji paklotai yra dviejų rūšių: su neslystančia danga ir be jos. Paklotai skysčius sugeria iš visų pusių, o su neslystančia danga – tik iš viršaus. Šie paklotai supakuoti rulonais su paruoštomis plėšimo žymėmis, kas palengvina greitą reikiamo dydžio apkloto nuplėšimą.

Paklotų rulonus galima laikyti ant specialiai jiems skirto vežimėlio, kuris užtikrina ne tik lengvesnį laikymą ir transportavimą, bet ir reikiamo dydžio nuplėšimą.

Fluid Diamond plokštelė skirta greitai grindų aspiracijai. Rinkinyje yra ir jungiamasis vamzdelis, kuris jungiasi su skysčių surenkamuoju indu ir siurbliu. Speciali technologija neleidžia plokštelei prilipti prie grindų bei užtikrina tylų skysčių siurbimą.

Daugiau informacijos apie Arthrex chirurgines priemones ČIA

Susidomėjote? Susisiekite:
Andrius
+370 66 353 844
andrius@bonameda.com