2016.08.19

CIRSE 2016 (EE)

Üks Euroopa suurimaid kongresse CIRSE 2016, Congress of the Interventional Radiological Society of  Europe, toimub sel aastal 10.–14. septembrini Barcelonas Centre de Convencions Internacionalis, kus käsitletakse teemasid kardioloogia, radioloogia ning sekkuva radioloogia valdkonnast. Arstid erinevatest riikidest saavad kokku et õppida ning jagada kogemusi. Selleaastasele kongressile on ennustatud ligi 6600 osalejat.

Cook Medical on üks suurimadi meditsiinilisi ettevõtteid maailmas, kellel on hea meel jagada oma teadmisi ning kogemusi erinevate töötubade ja ettekannete kaudu. Õppe-  ning treeningprogrammid on koostatud eesmärgiga parandada patsientide ravi,  innustades arstide ja meditsiiniettevõtete vahelist koostööd arenenud meetodite ja kasulike ning uuenduslike tehnoloogiate abil. Ettekanded toimuvad Cook Learning Centre`is Cooki boksi kõrval.

Esimesel päeval räägitakse venoossetest protseduuridest, erinevatest ravivõimalustest, tuues esile näiteks Advance® Enforcer™ 35 ballooni, PICC liinid ja palju muud. 

Pühapäeval toimub interaktiivne sapiteede seminar, kus näiteks saab proovida perkutaanseid transluminaalseid biopsiatange, mis võimaldavad  suhteliselt suure täpsusega diagnoosida pahaloomuliste sapiteede takistusi. 
Kolmandal päeval on teemaks arteriaalsed ravimeetodid, räägitakse lähemalt ka BTK protseduuridest ja lähenemisvõimalustest. Lisaks on võimalik kuulata dr. Gerry O’Sullivani ning dr. Narayan Karunanithy lühikokkuvõtteid oma uuringute tulemustest venoosse ravi teemadel. 

Lisainformatsiooni CIRSE kodulehelt siit.

Related news

Interested?
Contact us.
×

Contact

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
7 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Breslaujos st. 3B, 44403 Kaunas