Kraujagyslių chirurgija

Intergard Synergy – tai naujausi Maquet protezai su sidabru ir Triklosanu

Kraujagyslių protezų infekcijos išlieka viena sunkiausių komplikacijų kraujagyslių chirurgijoje. Dauguma angiochirurginių pacientų turi vieną ar daugiau protezų infekcijų rizikos faktorių. Pasirinkus šias priemones kraujagyslių protezavimui, ne tik sumažinsite infekcijų dažnį, bet ir pagerinsite pacientų gijimo ir pooperacinę eigą bei sumažinsite išlaidas infekcijų gydymui.

Maquet Intergard Synergy protezai su sidabru ir Triklosanu specialiai sukurti pooperacinių infekcijų prevencijai ir aktyviam lokaliam gydymui, pritaikant plataus antimikrobinio veikimo spektro komponentų kombinaciją – aktyvią sidabro formą ir Triklosaną.

Vieninteliai protezai, turintys indikaciją ir leidžiančią juos naudoti infekuotoje implantacijos vietoje, neleidžia augti atsparioms bakterijoms bei susidaryti infekcijoms. INTERGARD SYNERGY kraujagyslių protezų klinikinis antibakterinis efektyvumas prieš daugybę mikroorganizmų, įskaitant MRSA (Methicillin Resistant Staphylococcus Aureus) įrodytas klinikiniuose bandymuose ir praktikoje. Sidabro acetato ir Triklosano antimikrobinio daugiakrypčio poveikio mechanizmai nesukelia bakterijų atsparumo. O Triklosano ir aktyvaus sidabro jonų išskyrimo laikas koreliuoja su protezų infekcijų pradžios ir piko laiku.

Tai geriausias pasirinkimas:

  • padidintos rizikos peri ir pooperacinių infekcijų prevencijai;
  • esant sunkioms standartinių protezų infekcijoms;
  • rutininiam vartojimui kovojant su protezų infekcijomis, siekiant pagerinti pacientų gijimą ir pooperacinė eigą.

Susidomėjote? Susisiekite:
Gražina
+370 37 280 710
grazina@bonameda.com

Naudingi dokumentai:
  • Maquet Silver Synergy grafts katalogas
  • ARTICLE: Comparison of the Antimicrobial Properties of Silver Impregnated Vascular Grafts with and without Triclosan