Kokybės ir aplinkos apsaugos politika

BONAMEDA – į inovacijų taikymą sveikatos sektoriuje orientuota įmonė, kuri Baltijos šalyse diegia modernius ir kokybiškus medicinos sprendimus, gerinančius medikų darbo ir pacientų gyvenimo kokybę.

Bendradarbiaujame su lyderiaujančiais medicinos priemonių gamintojais iš viso pasaulio, kad savo klientams užtikrintume efektyviausias, geriausiai poreikius atitinkančias ir visai sveikatos priežiūros sistemai didelę pridėtinę vertę turinčias medicinos priemones. Tai pasaulinio lygio gamintojai, kurie kelia itin aukštus kokybės ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Nuolatos tobuliname savo darbuotojų įgūdžius ir keliame jų kvalifikaciją, todėl mūsų komanda suteikia profesionalų aptarnavimą ir užtikrina nepriekaištingą klinikinį gydytojų palaikymą. Svarbiausias mūsų sėkmės garantas – darbuotojų profesionalumas, jų jaučiama atsakomybė bei įsipareigojimas mūsų klientams. Vadovaujamės ilgalaike veiklos perspektyva, atsižvelgiame į klientų pasitenkinimą, kitų suinteresuotų šalių poreikius ir sudarome tinkamas, saugias darbo sąlygas, siekiant optimaliai panaudoti ir didinti turimą darbuotojų potencialą tam, kad kiekvienas sandoris pilnai patenkintų mūsų klientų lūkesčius, o darbuotojų indėlis, padedant priimti tinkamiausią sprendimą, taptų geriausia rekomendacija naujiems klientams.

Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios vadovaujamės pagrindinėmis vertybėmis, kurios yra mūsų veiklos pagrindas ir integruota verslo dalis – klientai, profesionalumas, ilgalaikių tikslų siekimas, atsakomybė, inovatyvumas, atvirumas bei pagarba kolegoms, klientams, partneriams ir aplinkai.

Esame įsipareigoję laikytis ir atsakingai laikomės visų mums taikomų reikalavimų. Įmonėje įdiegėme integruotą kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinius ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartus. Parengėme ir sėkmingai įgyvendiname visas procedūras, kurios padeda efektyviau valdyti tiekimo operacijas bei įmonės procesus, ypatingą dėmesį skiriame racionaliam išteklių panaudojimui ir imamės visų reikiamų taršos prevencijos priemonių. Taip pat įsipareigojame periodiškai tikrinti, gerinti ir tinkamai vykdyti nustatytą kokybės ir aplinkos apsaugos politiką. Ši sistema mums padeda veiksmingai planuoti, kurti, prižiūrėti, analizuoti ir gerinti organizacijoje vykdomą veiklą.