Intervencinė radiologija, Neuro intervencijos

Naujos kartos pEGASUS (HPC) intrakranijinis stentas

phenox pEGASUS stentas

Pristatome naują intrakranijinių kraujagyslių phenox stentą pEGASUS. Tai vamzdinis, lazeriu išpjautas, atviros gardelės narelių, savaime išsiskleidžiantis kraujagyslių stentas, kuris yra skirtas endovaskulinei kaklo ir intrakranijinių kraujagyslių, kurių skersmuo nuo 2,5 mm iki 4,5 mm, rekonstrukcijai.

phenox stentas pEGASUS

Idealiai tinka, esant sakulinėms, fusiforminėms aneurizmoms ir pseudoaneurizmoms (taikant kartu su embolizacija spiralėmis), intrakranijinių arterijų disekacijoms ūminėje ir lėtinėje fazėse bei intrakranijinių arterijų aterosklerozinėms stenozėms (taikant po dilatacijos PTA balionu).

Tikslesnis ir saugesnis išskleidimas

Dėka pažangaus užsilenkimui atsparaus implanto dizaino ir lankstumo, užtikrinama gera pozicija net ir vingiuotoje anatomijoje. Papildoma radialinė jėga stento galuose užtikrina stabilų inkaravimą ir saugų užpildymą spiralėmis.

Puikus kontrastinis matomumas

Abiejuose implanto galuose esantys trys platininiai rentgeno kontrastiniai žymekliai užtikrina gerą matomumą fluoroskopijos metu. Įvedimo sitema turi rentgenokontrastinius žymeklius distaliniame ir prokslimaliniame sistemos gale, kad operatorius galėtų lengvai nustatyti neišskleisto stento padėtį. Taip pat yra saugumo žyma, kuri padeda kontroliuoti stento įvedimą iki išskleidimo kraujagyslėje, neatliekant fluoroskopijos.

Stento veikimo principas

Intrakranijinių kraujagyslių implantas yra įvedamas per 0,0165/0,017 colio (0,42/0,43mm) mikrokateterį. Išskleidus implantą, pro jo akutes galima lengvai įvesti mikrokateterį, patekti į aneurizmą ir ją užpildyti spiralėmis. Stento veikimo principą galite peržiūrėti žemiau pateiktame vaizdo įraše.

Didesniam pacientų saugumui, rinkitės pEGASUS su hidrofiline polimerine danga

Phenox pEGASUS taip pat galite rinktis ir su unikalia HPC danga. Patentuota hidrofilinė polimerinė danga imituoja endotelio glikolikso sluoksnį, trombocitų neatpažistama kaip svetimkūnis, todėl iki minimumo sumažina pradinę trombocitų adheziją, tuo būdu ženkliai sumažindama trombų susidarymo riziką.

Stento ilgiai:

  • 15mm
  • 20mm
  • 25mm
  • 25mm
  • 30mm

Kviečiame išbandyti phenox produktus! Susisiekite su mūsų specialistais, kurie mielai papasakos daugiau apie atstovaujamas phenox priemones, pademonstruos jų veikimo principą ir padės praktiškai išbandyti Jūsų klinikoje.

Kviečiame susisiekti:

Darius Kutka
Vyresnysis produktų specialistas

  • +370 68 678 608
  • darius@bonameda.com