Išsamus kardiovaskulinių fiziologinių parametrų matavimas
Coroventis CoroFlow™ širdies kraujagyslių tyrimų sistema, naudojama kartu su belaide Abbott PressureWire™ X viela, yra pažangi platforma koronarinės kraujotakos ir mikrovaskulinės fiziologijos įvertinimui.

Geresnis sergančių širdies kraujagyslių ligomis pacientų ištyrimas

Coroventis CoroFlow™ sistema yra skirta įvertinti hemodinaminę informaciją pacientams, sergantiems širdies kraujagyslių ligomis. Ši sistema leidžia pilnai įvertinti vainikinę kraujotaką, mikrocirkuliaciją ir svarbiausius skilvelių funkcijos parametrus.

Kokius parametrus galima išmatuoti su CoroFlow™?

Coroventis CoroFlow™ širdies kraujagyslių sistema su Abbott PressureWire™ X viela suteikia platų fiziologinių duomenų spektrą. Šie duomenys intervenciniams kardiologams leidžia pilnai įvertinti vainikines kraujagysles, mikrocirkuliaciją ir skilvelių funkciją. Pilnas duomenų įvertinimas leidžia nustatyti tikslesnę širdies kraujagyslių sutrikimų diagnozę ir žengti pirmąjį žingsnį, pagerinant pacientų gyvenimo kokybę.

Koronarinės kraujotakos vertinimas

FFR, Pd/Pa, Atsitraukimo išmatavimai

Mikrocirkuliacijos vertinimas

CFR, IMR, Atšaukti CFR, RRR, Absol. tėkmė/pasipriešinimas

Skilvelių funkcijos vertinimas

Kontraktiliškumas, dP/dt, Diastolinė funkcija, EDP, Tau

Kodėl būtina naudoti išplėstinius fiziologinius rodiklius?

Susipažinti su informacija, kodėl būtina naudoti išplėstinius fiziologinius rodiklius galite čia: https://www.cardiovascular.abbott/int/en/hcp/disease-management/physiology/indices.html.

CorMicA atsitiktinių imčių klinikinio tyrimo duomenys

Susipažinti su klinikiniais duomenimis galite čia: https://www.coroventis.com/clinicaldata/.

Pasitikrinkite savo žinias ir atlikite testą

Kviečiame atlikti testą, kurį atsidaryti galite čia: https://vascular.abbott.com/physiology-indices-quiz.html

Vienintelė pasaulyje belaidė vainikinių kraujagyslių slėgį matuojanti viela pravedėja Abbott PressureWire™ X

Abbott PressureWire™ X viela pravedėja yra novatoriškas sprendimas vainikinių kraujagyslių ir mikrocirkuliacijos fiziologijos įvertinimui. Šis unikalus derinys suteikia galimybę gauti svarbios informacijos, kaip intravaskulinio slėgio ir temperatūros matavimų duomenis, reikalingus detalesniam ir tikslesniam paciento būklės įvertinimui.

Pagrindinės vielos savybės:

 • Leidžia įvertinti koronarinių kraujagyslių fiziologiją, naudojant FFR arba RFR
 • Leidžia įvertinti mikrocirkuliacijos sutrikimus, naudojant IMR ir CFR
 • Derinamas kartu su „Abbott“ belaidžiu AO slėgio siųstuvu
 • Naujasis slėgio jutiklis įgalina dar tikslesnius tyrimų rezultatus
 • Unikalus minkšto antgalio ir hidrofilinės dangos derinys įgalina geresnį manevringumą

Abbott PressureWire™ X viela pravedėja yra novatoriškas sprendimas epikardo ir mikrovaskulinės fiziologijos įvertinimui. Šis unikalus derinys suteikia galimybę gauti svarbios informacijos, kaip intravaskulinio slėgio ir temperatūros matavimų duomenis, reikalingus detalesniam ir tikslesniam paciento būklės įvertinimui su CoroFlow™ sistema.

Pagrindinės vielos savybės

  • Leidžia įvertinti epikardinių kraujagyslių fiziologiją, naudojant FFR arba RFR
  • Leidžia įvertinti vainikinių arterijų mikrokraujotakos sutrikimus, naudojant IMR ir CFR
  • Derinamas kartu su „Abbott“ belaidžiu AO slėgio siųstuvu
  • Naujasis slėgio jutiklis įgalina dar tikslesnius tyrimų rezultatus
  • Unikalus minkšto antgalio ir hidrofilinės dangos derinys įgalina geresnį manevringumą

Patogus įrangos pritaikymas skirtingose darbo vietose

Coroventis CoroFlow™  širdies kraujagyslių sistema yra lengvai pritaikoma operacinėse, gali būti diegiama ligoninių kompiuteriuose, mobiliajame vežimėlio stove.

Sistema belaidžiu būdu matavimo duomenis priima per „CoroHub™“ imtuvą. Informacija rodoma kompiuterio ekrane ir ją galima pasirinktinai priskirti monitoriui operacinėje. Duomenis galima išsaugoti vietiniame saugojimo įrenginyje arba perduoti į tinklą.

Belaidis ryšys

Kardiovaskulinė sistema, naudojama kartu su Abbott PressureWire™ X viela ir Wi-Box, užtikrina belaidį ryšį, taip pat supaprastina montavimą ir naudojimą. Darbo vieta yra tvarkinga, nes nėra nereikalingų laidų.

Skaitmeninis vaizdavimas ir ryšiai medicinoje

Darbo eiga supaprastinta naudojant DICOM darbų sąrašą. IC gali saugoti tiek fiziologinius, tiek angiografinius duomenis ir vaizdus viename archyve, pvz., nuotraukų archyvavimo ir ryšių sistemose (PACS).

Debesų kompiuterija pagrįstas duomenų valdymas

Sistema leidžia saugią nuotolinę prieigą prie duomenų ir kelių centrų tyrimų projektų, naudojant debesies / tinklo duomenų saugyklą.

Automatizuotas studijų duomenų valdymas

Siekiant užtikrinti duomenų kokybės kontrolę ir apsaugą, sistemoje yra integruotos peržiūros ir užrakinimo funkcijos, taip pat šifruota duomenų saugykla/vartotojo prieiga su Windows 10.

Kelios išvesties parinktys

Apskaičiuoti matavimo parametrai ir neapdoroti duomenys lengvai eksportuojami į kelis formatus ir tada į USB arba debesies / tinklo saugyklą.

Susidomėjote? Susisiekite

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus

Susisiekite su mūsų kvalifikuotais specialistais, kurie mielai papasakos daugiau apie mūsų atstovaujamas intervencinei kardiologijai skirtas priemones