Artroskopija, Ortopedija, Traumatologija

Išbandykite PRP injekcijas smulkių ir stambių gyvūnų gydymui

Ieškote autologinio terapinio sprendimo, kaip greitai ir saugiai gyvūnui sumažinti skausmą ir padėti atgauti judėjimo laisvę? Išskirtinai veterinarinei medicinai skirta Arthrex trombocitais prisotintos plazmos sistema suteikia galimybę sumažinti skausmą, skatina osteoartrito, ortopedinių ligų ir pažeidimų gijimo bei regeneracijos procesus. Minimaliai invazyvi procedūra yra biologiškai natūrali, o akivaizdūs rezultatai – jau po pirmos procedūros.

Kuo unikali trombocitais prisotintos plazmos terapija?

Įprastai gyvūnui susižeidus, traumos vietoje suaktyvėja apsaugos funkcija  pradeda kauptis kraujyje esantys trombocitai, kurie suaktyvėja ir išlaisvina naudingus baltymus. Šie baltymai yra vadinami augimo faktoriais ir skatina pažeistų audinių regeneraciją. Remiantis šia imunine reakcija, PRP tikslas yra į pažaidos vietą suleisti trombocitais ir augimo faktoriais koncentruotą kraujo plazmą, taip pagreitinant gijimo bei regeneracijos procesus. Arthrex PRP sistema su dviejų dalių švirkštu leidžia greitai ir efektyviai iš autologinio kraujo koncentruoti trombocitus ir augimo faktorius bei patogiai suleisti juos į pažeistą vietą.

Koks yra Arthrex PRP sistemos veikimo principas?

Pirmiausiai, naudojant adatą ir dviejų dalių Arthrex PRP švirkštą, paimamas paciento kraujo mėginys. Tada kraujas yra centrifuguojamas, kad atsiskirtų ir susikoncentruotų trombocitai bei naudingi augimo faktoriai. Taip gaunama itin veiksmingą gydomąjį poveikį turinti plazmos dalis, kuri suleidžiama į pažeistą raumenį, sausgyslę, raiščius, sąnarį ar kitą pažaidos vietą.

Arthrex PRP sistemos privalumai:

  • Unikali dviejų dalių švirkšto sistema leidžia saugiai, patogiai ir lengvai juo naudotis.
  • Visas paruošimo procesas vyksta sandarioje sistemoje, nereikalinga perpilti į mėgintuvėlius ar kitas kraujo laikymo sistemas.
  • 100% natūrali intervencija: naudojamos tik biologinės medžiagos – paties paciento kraujo plazma.
  • Greitas procedūros laikas: visas gydymo procesas atliekamas per mažiau nei 30 minučių.
  • Po procedūros pacientas iš karto gali vykti namo.
  • Idealiai tinka kačių, šunų ir žirgų gydymui.
  • Nereikalauja sudėtingos technikos ar įrenginių.

Kokiais atvejais gali būti taikoma Arthrex PRP terapija?

Arthrex PRP terapija sėkmingai skatina gijimo procesus, gydant daugumą ortopedinių ligų ar traumų, pavyzdžiui, raumenų ir raiščių patempimus, meniskų plyšimus, sąnarių pažeidimus ar kaulų lūžius¹²³. Taip pat procedūra rekomenduojama, sunkiai gyjantiems kaulų lūžiams ar žaizdoms, esant alkūnės lenkiamųjų raumenų entezopatijai, o klubų displazijos ar dalinio priekinio kryžminio raiščio trūkimo atveju, kuomet šeimininkas nenori ar neturi galimybės operuoti šuns, toks terapinis metodas tampa nepamainoma pagalba gyvūnui.

Nauji moksliniai tyrimai rodo, kad Arthrex PRP terapija yra efektyvus metodas osteoartrito gydymui, nes padeda sumažinti skausmą ir pagerina paciento judėjimo funkciją³.

Susisiekite su mūsų kvalifikuotais produktų specialistais:

  • padėsime daugiau sužinoti apie naujausią Baltijos šalyse terapinį gydymą;
  • suteiksime profesionalią konsultaciją;
  • pademonstruosime aukščiausios kokybės Arthrex PRP produktus Jūsų klinikoje!