Artroskopija, Ortopedija, Traumatologija

Rūpestingi šeimininkai augintinių sąnarių gydymui renkasi PRP terapiją

Skaudžiausia yra matyti dėl sąnarių skausmo kenčiančius keturkojus, nebyliai ieškančius pagalbos. Nepraraskite vilties, padėti naminiam gyvūnui yra įmanoma. Veterinarinei medicinai sparčiai tobulėjant, ortopediniai susirgimai tapo lengviau išsprendžiami. Vos per vieną dieną didelį diskomfortą patiriantis šeimos narys gali pajusti pagerėjimą, atgauti maksimalų mobilumą ir susigrąžinti judėjimo laisvę.

PRP terapija – inovatyvus požiūris į ortopedinių ligų gydymą

Nuo lengvų iki itin sunkių ortopedinės kilmės susirgimų ir traumų išsprendžiantis pažangus gydymas PRP injekcijomis tampa vis populiaresniu pasirinkimu šeimininkams, kurie augina senyvo amžiaus, polinkį į sąnarių ligas turinčius ar sportine veikla užsiimančius gyvūnus. Profesionalios Amerikos veterinarijos gydytojų-ortopedų sukurtos Arthrex PRP injekcijos yra unikalios tuo, jog yra visapusiškas ortopedinio gydymo sprendimas. Jos gali būti taikomos kaip sudedamoji ortopedinių ligų gydymo dalis arba gydymas.

PRP terapija yra biologiškai natūrali procedūra, kuri leidžia greitai ir efektyviai iš autologinio kraujo koncentruoti trombocitus ir augimo faktorius. Suleisti į pažeistą raumenį, sausgyslę, raiščius, sąnarį ar kitą pažaidos vietą, jie veiksmingai pagreitina gijimo bei regeneracijos procesus.

Svarbiausia, pasauliniai tyrimai rodo, kad PRP procedūros rizika yra labai minimali. Būtent dėl maksimalaus saugumo ir akivaizdžių rezultatų ji plačiai taikoma ir žmonių medicinoje. Be to, PRP terapija yra visiškai neskausminga ne tik procedūros metu, bet ir iš karto po jos – be jokio diskomforto gyvūnas gali iš karto sugrįžti į jam įprastą gyvenimo ritmą.

Kodėl verta rinktis terapinį gydymą PRP injekcijomis?

Kokiais atvejais rekomenduojama Arthrex PRP terapija?

 • Raumenų ir raiščių patempimų atvejais;
 • Alkūnės lenkiamųjų raumenų entezopatijai;
 • Osteoartrito gydymui;
 • Meniskų plyšimų atvejais;
 • Sąnarių pažeidimų gydymui;
 • Sunkiai gyjančių kaulų lūžių gydymui;
 • Kremzlės pažeidimų sąnariuose gydymui;
 • Klubų displazijos atveju;
 • Dalinio priekinio kryžminio raiščio trūkimo atveju.

Kiek laiko trunka procedūra?

Vienas iš PRP terapijos privalumų – procedūrai atlikti užtenka vos 30-40 minučių. O po jos pacientas iš karto gali vykti namo.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Kiekvieno gyvūno sveikimo greitis yra individualus, tačiau jau po pirmos procedūros galima pastebėti akivaizdų paciento būklės pagerėjimą. Prieš procedūrą rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju veterinaru.

Kur gyvūnams atliekama PRP terapija?

Šiuo metu naujausią Baltijos šalyse terapinį gydymą teikia mūsų patikimi partneriai:

 • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) VA Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika (Tilžės g. 18, Kaunas);
 • Veterinarinės medicinos diagnostikos ir chirurgijos centras „Vetamicus“ (Klaipėdos g. 49, Klaipėda).

Veterinarinėse gydymo įstaigose yra sutelkta visa reikalinga įranga. Procedūros metu pacientu rūpinasi kvalifikuoti gydytojai veterinarai ir gausus personalas. Nuo pirmosios profesionalios konsultacijos iki paciento išlydėjimo namo – čia rūpinamasi viskuo, kad būtų garantuotas geriausias gydymas ir Jūsų šeimos nario poreikių patenkinimas.

Padėkite savo šeimos nariui atgauti judėjimo laisvę ir pasirūpinkite jo gerove jau šiandien. Registruokite gyvūną PRP terapijai, susisiekę telefonu +3706 207 8353 (Kaune) arba +37067128997 (Klaipėdoje).