Aortos intervencijos, Artroskopija, Bendroji chirurgija, Intervencinė kardiologija, Intervencinė radiologija, Jėgos instrumentai, Kraujagyslių chirurgija, Neuro intervencijos, Ortopedija, Periferinės intervencijos, Širdies chirurgija, Traumatologija

Aktualu! AndaProtect vienkartinės apsauginės medicininės veido kaukės oru plintančių infekcijų prevencijai

Sustiprinome savo pajėgas kovoje su kvėpavimo takų ir kitų oro lašeliniu būdu plintančiomis infekcijomis – pasirūpinome vienkartinių medicininių kaukių atsargomis kiekvienam, norinčiam apsaugoti save, aplinkinius ir savo darbuotojus. Pristatome vokiečių gamintojo ANDANZA AndaProtect vienkartines apsaugines 3 sluoksnių medicinines veido kaukes Jūsų ir aplinkinių sveikatos apsaugai ir prevencijai.

AndaProtect apsauginės medicininės veido kaukės yra gaminamos Vokietijoje iš plačiai medicinos pramonėje naudojamo 100% neaustinio polipropileno – minkšto, šilto, tampraus, drėgmę sulaikančio audinio, kurio tekstūra panaši į avių vilną. Toks audinys yra pralaidus orui, todėl per apsauginę kaukę lengva kvėpuoti.

3 sluoksnių apsauga

AndaProtect apsauginė medicininė kaukė sudaryta iš 3 sluoksnių, dėl kurių sustiprėja oro filtravimo savybės – bakterijų filtravimo efektyvumas siekia net 98%. Išorinį sluoksnį sudaro skysčiui atsparus sluoksnis, vidurinis sluoksnis sudarytas iš itin didelio tankumo filtro, o prigludęs prie nosies ir burnos minkštas vidinis sluoksnis veiksmingai absorbuoja išskiriamus skysčius. Tokiu būdu medicininė kaukė apsaugo Jus nuo aplinkoje esančių kvėpavimo takų lašelių ir mažesnių aerozolių, tiek nuo užsikrėtimo leidžia apsaugoti aplinkinius.

Dėl šios priežasties tokios kaukės idealiai tinka kasdieniam naudojimui ir darbui aukštos infekcijų rizikos medicinos paslaugas teikiančių įstaigų patalpose. Be to, moksliniais tyrimais įrodyta, kad vienkartinės medicininės kaukės yra 3 kartus efektyvesnės lašeliniu pavidalu pernešamų infekcijų kontroliavimui nei namuose siūtos kaukės.

Medicininės paskirties kaukės turi elastingas gumeles be latekso, kurios patogiai prisitvirtina prie nosies ir ausų. Veido kaukės yra ypatingai lengvos, universalaus dydžio, nesterilios, skirtos vienkartiniam naudojimui. Pakuotėje yra 50 vienetų.

AndaProtect veido kaukės savybės:

  • 3 sluoksnių PP vilnos medžiaga
  • Patogi pritvirtinti dėl tamprios ausų gumelės be latekso
  • Bakterijų filtravimo efektyvumas: 98%
  • Aukštas pralaidumas orui
  • Ypatingai lengva
  • Universalaus dydžio
  • Nesterili
  • Skirta vienkartiniam naudojimui

Tiekiama dėžutėse po 50 vienetų.

*Daugiau apie tyrimą skaitykite čia

Detalesnės informacijos apie AndaProtect vienkartines apsaugines medicinines veido kaukes teiraukitės žemiau nurodytais kontaktais:
Gražina
+370 37 280 710
grazina@bonameda.com