Aortos intervencijos, Intervencinė kardiologija, Intervencinė radiologija, Kraujagyslių chirurgija, Traumatologija

Profesionali pagalba, gydant aortos aneurizmas

Norite įgyti žinių apie pažangiausias Baltijos šalyse aortos aneurizmų gydymo priemones, o gal uždaros operacijos metu jaustis drąsiai turėdamas šalia patikimą konsultantą? Lietuvoje tokių procedūrų atliekama vis daugiau ir daugiau, o intervencijos darosi sudėtingesnės. Nuostabus jausmas žinoti, kad prireikus mes galime padėti. Patikimas inovatyvių medicinos sprendimų partneris BONAMEDA rūpinasi, kad gautumėte visapusišką pagalbą ir kvalifikuotų klinikinių specialistų palaikymą.

Visame pasaulyje daugybė kraujagyslių chirurgų renkasi atlikti endovaskulinį stentavimą vietoje atviros operacijos. Baltijos šalyse didžioji dalis gydytojų renkasi atvirai protezuoti aortos aneurizmas ir tik nedaugelis renkasi alternatyvą. Jau 27-erius metus mes glaudžiai dirbame su geriausiais šalies medicinos darbuotojais didžiausiose miestų ligoninėse ir galime teigti, kad dabar yra pats geriausias metas plačiau taikyti šį gydymo metodą. Aortos operacijos gali vykti daug paprasčiau ir saugiau nei kada nors anksčiau dėl kraujagyslių chirurgų įgytos didelės patirties bei inovatyvių medicinos sprendimų.

Kodėl verta mumis pasitikėti?

Esame šiuolaikinių medicinos priemonių distributorius ir naujoviškų sprendimų teikėjas, gerinantis gydytojų darbo kokybę ir pacientų gyvenimą. Mes bendradarbiaujame su pirmaujančiais medicinos prietaisų gamintojais iš viso pasaulio ir siūlome savo klientams efektyviausius medicinos sprendimus, geriausiai atitinkančius jų poreikius. Be to, nuolat tobuliname savo darbuotojų įgūdžius ir kvalifikaciją, todėl mūsų komanda teikia profesionalų aptarnavimą ir klinikinę pagalbą gydytojams bei garantuoja puikų mūsų klientų aptarnavimą. Ne išimtis ir aortų intervencijos sritis.

Kokiais atvejais rekomenduojamas endovaskulinis aortos gydymas?

Endovaskulinis stentavimas yra idealus pasirinkimas pacientams, kurie yra vyresnio nei 65 metų amžiaus, dažniausiai vyrai, serga daugeliu gretutinių ligų ir turi visas reikalingas anatomines savybes. Gydytojams toks gydymo procesas tampa žymiai lengvesnis, pacientui sumažėja rizika ir pooperacinis gijimas tampa paprastesnis, greitesnis. Iš ligoninės jie paleidžiami po kelių dienų, o jau po 1-2 sav. gali sugrįžti į jiems įprastą režimą. Be to, šiuolaikiniai stentgraftai puikiai tinkami naudoti, gydant ne tik infrarenalinę pilvo aortos aneurizmą, bet ir jukstarenalinę, aorto-klubinę ar net torakoabdominalinę aortos aneurizmą.

Endovaskulinio gydymo privalumai:

 • Mažesnė trauma pacientui;
 • Operacija trunka trumpiau;
 • Po aneurizmos stentavimo sumažėja aortos sienelės apkrova;
 • Tinka gydyti ne tik pačią aortą, bet ir aortos aneurizmos apimtas šakas;
 • Lengvesnis operacijos atlikimo būdas gydytojui;
 • Paprastesnis pooperacinis gijimas pacientui;
 • Pacientai greičiau grįžta į įprastą gyvenimą.

Sukurtas profesionalams – Zenith Flex® abdominalinis endovaskulinis stentgraftas

Aukščiausios kokybės Cook Medical Zenith Flex® abdominalinis endovaskulinis stentgraftas tinka gydyti įvairias pilvo aortos ir aorto-klubines aneurizmas. Jis ne tik maksimaliai išsaugo natūralias kraujagysles, bet ir yra idealus sprendimas, gydant plyšusias pilvo aortos aneurizmas ir aorto-klubines aneurizmas.

Abdominalinio endovaskulinio stentgrafto privalumai:

 • Neįtikėtinas lankstumas
 • Prisitaikanti prie individualios paciento anatomijos trijų dalių sistema
 • ARC Technology™ – neprilygstamas atsparumas sisteminei migracijai

Atstovaujame visame pasaulyje žinomus gamintojus, kurie siūlo naujausias medicinos priemones, padedančias atlikti net sudėtingiausias aortos intervencijas. Dėl šios priežasties esame pasiruošę Jums pasiūlyti profesionalias priemones ir jų priedus, kurie geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Kviečiame kreiptis!

Susisiekite su mūsų kvalifikuotais specialistais:

 • padėsime daugiau sužinoti apie pažangiausią Baltijos šalyse endovaskulinį gydymą;
 • suteiksime profesionalią konsultaciją ir mokymus;
 • pademonstruosime aukščiausios kokybės endovaskuliniui gydymui skirtus produktus Jūsų klinikoje!

Gražina Milkintienė                                         
Produktų specialistė                                        
grazina@bonameda.com

Rimas Valantinas                                         
Klinikinis specialistas                                        
rimas@bonameda.com